| Marka Adı: | ETTO / OEM / ODM / SKD / CKD |
| Model numarası: | Pompa emme |
| Moq: | 5 parça |
| Fiyat: | USD100 - USD3,664 / Piece |
| Ödeme şartları: | 1 yıl |
| Tedarik Yeteneği: | 30 dB |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Ekran Tipi | Yapay Zeka Eğitim Panosu |
| Ekran Boyutu | 65 inç |
| İşletim Sistemi | Android 14.0 / Windows 11.0 |
| İşlemci Seçenekleri | Sekiz çekirdekli A55_1.2MHz |
| Maks. Güç | 140W |
| Ram / Rom+ | 4+32 / 8+128GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840×2160 (4K UHD) |
| Dokunmatik Teknoloji | 40 Nokta Dokunmatik |
| Parlaklık | 350cd/m² |
| Tepki Süresi | ≤8ms |
| Ürün Ömrü | ≥50.000 saat |
| Wi-Fi | WiFi 6.0 |
| Paket Boyutları |
1590 × 1010 × 200mm |
| Brüt Ağırlık |
41.5±1 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kamera | 48MP / Ses Kaynağı Lokalizasyonu |
Uyarlanabilir Yapay Zeka İş Akışı: Yapay zeka destekli takip kamerası ve akıllı avuç içi tanıma kullanarak, sistem hem eğitmenler hem de öğrenciler için sorunsuz bir ortam sağlar.
Bağlantılı Öğrenme Merkezi: Anında tarama için "Daireye Ara" işlevselliği sunar.Gerçek zamanlı akademik destek sağlamak için DeepSeek ve Google Asistan ile entegre edilmiştir.
Göz Güvenliği Standartları: Donanım tabanlı düşük mavi ışık bastırma ile tasarlanmıştır.Uzun süreli eğitim dönemlerinde görsel yorgunluğu en aza indirmek için TÜV Rheinland tarafından sertifikalandırılmıştır.
Yüksek Sadakatli Ses Ortamı: 8 elemanlı mikrofon dizisi, her sesli komutun ve ders detayının tam netlikle yakalanmasını sağlayan üstün ses lokalizasyonu sunar.
Endüstriyel Sınıf Yapı: Yüksek darbe dayanımlı temperli cam ile donatılmıştır. CE, FCC ve ISO 9001 dahil olmak üzere uluslararası güvenlik ve kalite protokollerine tam uyumludur.
Sorgunuzu bekliyor ve Perakendeci, Toptancı ve Distribütör ortaklık fırsatlarını keşfetmek istiyoruz.
E-posta: leon@ettotech.cn
WhatsApp: +852 9703 7473
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar