| Marka Adı: | ETTO |
| Moq: | 5 parça |
| Fiyat: | USD100 - USD3,664 / Piece |
| Ödeme şartları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 30 dB |
![]()
ETTO Al Eğitim Kurulu
Yerel ve Çevrimiçi Eğitim için Akıllı Sınıf
Eğitim için yeni başlatılan ürün
Eğitim sektörü için özelleştirilmiş ETTO AI Eğitim tablolarımız, yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranlar ve akıllı avuç tanıma özelliği ile kesintisiz etkileşim sunar.,Bu yenilikçi gelişmiş donanım ve akıllı yazılım entegrasyonu sınıf deneyimini yeniden tanımlıyor.Hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin, sorunsuz gerçek zamanlı işbirliğiyle desteklenen son derece etkileşimli ortamlar oluşturmalarına olanak sağlamak.
|
Bu yüzden. Öğrenciler |
||||||
| Donanım düzeyinde Mavi Işık Göz Koruması | Eğitim etkileşimi için AI Takip Kamerası | QR Kodu Tarama Not Paylaşımı | Tempered Glass Vandallere Karşı | 4K Ultra HD Görsel Sunum | Her Yerden Kristal Görünüm |
|
Bu yüzden. Öğretmenler |
||||||
| Çeşitli Ekran Gösterimi | Al Voice Interactive | Ultra Düşük Gecikme Yazma Hızlandırması | İki Renkli Öğretim Ardından Kesintisiz | AI Eğitim Beyaz Taşı | Kağıttan Ekrana Gerçek Zamanlı |
|
Donanım düzeyinde Mavi Işık Göz Koruması Alt mavi ışık koruması için uluslararası sertifikalı, donanım tabanlı teknolojimiz göz yorgunluğunu güvenli bir şekilde azaltırken doğru, gerçekçi renkleri sunar.Her sınıf seansına daha sağlıklı bir işbirliği getiriyor.. |
|
|
AI Eğitim Beyaz Taşı Dokunmatik ekran, sıfır bağlama yazma hissi ve Ultra-Low Latency Yazma Hızlandırması ile 40 noktalık hassas dokunuş özelliklerine sahiptir.İki Renkli Öğret fonksiyonu, Flow Without Interruption ile gerçek zamanlı çift kullanıcı açıklamasını destekler. İçgörülü jestler, avuç silme, özelleştirilebilir şablonlar ve QR Kod Tarama Not Paylaşımı ile birleştirildiğinde, etkileşimli sınıflar için idealdir. |
|
| Google AI modları ve akıllı kategorik arama ile entegre, verimli bir sunucu sunar,Öğretmenler için doğru ve akıllı bilgi keşfi ile birlikte sorunsuz arama deneyimi. | |
|
Kağıttan Ekrana Gerçek Zamanlı Bu AI Eğitim Kurulu, sadece bir tıklama ile fiziksel belgelerin veya nesnelerin HD projeksiyonunu sağlayan profesyonel bir görselleştirme ile donatılmıştır.ayarlanabilir LED dolgu lambaları, ve OCR metin tanımı, bölünmüş ekran karşılaştırması ve gerçek zamanlı açıklama gibi akıllı işlevler, her öğretim oturumunu daha verimli ve etkileşimli hale getirir. |
|
|
Eğitim etkileşimi için AI Takip Kamerası Akıllı izleme, ses izleme de dahil olmak üzere yüz izleme işlevlerini sağlar.katılımcıların genel bir görüntüsü görüntülenir. |
|
|
|
OEM/ODM Çözümü 3 global marka için tasarım, üretim, kalite kontrolü ve lojistik kapsamında kapsamlı OEM/ODM hizmetleri sağladık.Özel ekran ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir uzmanlık ve ölçeklenebilir üretim sunuyoruz.
|
|
SKD/CKD Çözümü Tam destek paketimiz temel üretim malzemeleri, adım adım kılavuzlar, uzman teknik yardım,ve özelleştirilmiş lojistik planlaması ̇ tüm gerekli yazılımlarÜretime hazır olun, daha hızlı ve daha akıllı.
|
|
| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Tahta türleri | AI Eğitim Kurulu |
| Boyutları | 55 / 65 / 75 / 86 / 98 / 110 inç |
| Çalışma sistemi | Android 14.0 / Windows 11.0 |
| CPU |
Okta çekirdekli A55_1.2MHz |
| Bekleme gücü tüketimi | ≤0,5W |
| RAM | 4 / 8GB |
| ROM | 32 / 128GB |
| Piksel | 48MP |
| Kontrast oranı | 16:9 |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Karar | 3840 ((H) × 2160 ((V) |
| Marka | ETTO / OEM / ODM / SKD / CKD |
| Wifi | Wifi 6.0 |
| Dokunma Noktaları | 40 Nokta Dokunuş |
| Ekran Kontrastı | 1200:1 (tip.) -sert ekran 4000:1 (tip.) -Yumşak ekran panele bağlıdır |
| Yanıt Zamanı | ≤ 8 ms |
| Yaşam Süresi | ≥50,000 saat |
| Garanti hizmeti | 1 yıl |
| Kamera. | Akustik Kaynak Yerleşimi |
| 55 inç. | |
| Ürün Boyutu | 1273.4x92.4x773mm |
| Paketin Boyutları | 1395×190×901mm |
| 65 inç. | |
| Ürün Boyutu | 1483.8 × 902 × 102mm |
| Paketin Boyutları | 1590 × 1010 × 200 mm |
| 75 inç. | |
| Ürün Boyutu | 1706×1027×102,2 mm |
| Paketin Boyutları | 1810 × 1120 × 200 mm |
| 86 inç. | |
| Ürün Boyutu | 1953.17×1166.01×102.197mm |
| Paketin Boyutları | 2080×1265×200 mm |
| 98 inç. | |
| Ürün Boyutu | 2216×1318×97.6mm |
| Paketin Boyutları | 2356×1442×220mm |
| 110 inç. | |
| Ürün Boyutu | 2499.6×1474.2×95.5mm |
| Paketin Boyutları | 2685x1629x300mm |
13+ Yıllık Deneyim
![]()
Hakkımızda
Etto Teknoloji tam spektrumlu dijital işaretleme çözümleri sağlayan bir şirket.ve küresel dağıtım, dünya standartlarında dijital işaretleme ürünleri ve çözümleri sunmak için.
Etto Teknolojisi, yıllık 800.000'den fazla üretim kapasitesi ile en son teknoloji üretim tesislerine sahiptir.LED İç ve Dış Kiralama Ekranı, LED İç ve Dış Poster Ekranı, LED Ekranı, LED Esnek Ekranı, Akıllı Dokunmatik Masa, Taşınabilir Akıllı TV, Dijital İşaret vb.
Çok sayıda uluslararası marka için yüksek standartlara uygun kanıtlanmış kaliteye sahip OEM / ODM deneyimine sahibiz.Hükümet konferansları ve ticari sektörler, kapsamlı Ar-Ge ve üretim kapasitesinin desteğiyle, dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ve bölgeye ürün ve hizmetler tedarik ettik.
Etto Teknolojisi, sadece katı endüstri standartlarını karşılamakla kalmayıp sürekli olarak aşan küresel olarak tanınan bir akreditasyon çerçevesi üzerine inşa edilmiştir.Mükemmellik ve güvenlik konusundaki bağlılığımız kapsamlı bir uluslararası sertifika portföyüyle onaylanmıştır., RoHS, FCC, CE, CB, ISO 9001 ve TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık vb. Bu sağlam temel, titiz, uçtan uca kalite kontrol sistemi ile desteklenmektedir.Tüm operasyonlarda tam uyumluluğu sağlamakAynı zamanda, yenilikçiliğe dayalı Ar-Ge ekosistemimiz, teknolojik ilerlemenin sürekli peşinde koşmaya adanmıştır.Ürünlerimizi geleceğe hazırlamak ve müşterilerimize üstün değer sunmak.
|
60+ Ülke Ticari gösterime odaklanın |
2000+ Büyük müşteriler |
|
200+ Yazılım telif hakları |
60+ Patent Farklı ülkelere odaklanın |
Fabrikamız - LCD Hatları
![]()
Fabrikamız - LED hatları
![]()
Sergimiz
Rusya, Suudi Arabistan, Filipinler, Malezya, Endonezya, Tayland, Vietnam, Singapur, Sri Lanka, Bangladeş, Meksika, Brezilya, Mısır, Güney Afrika vb.
![]()
Müşteri Yorumları
|
Bay Rhinant. Hacim:8,000+ birim/yıl Konumu:Dhaka, Bangladeş Odaklan.Akıllı Etkileşimli Tahta |
Bay Budi Santoso. Hacim:5,000+ birim/yıl Konumu:Jakarta, Endonezya Odaklan.Dijital Interaktif Tabela |
||
|
Bay Ahmed Al-Farsi. Hacim:2,800+ m2 Konumu:Riyadh, Suudi Arabistan Odaklan.İç mekan LED ekranı |
Bay Ivan Petrov. Hacim:1,800+ birim/yıl Konumu:Moskova, Rusya Odaklan.Taşınabilir Akıllı Televizyon |
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar