| Marka Adı: | ETTO / OEM / ODM / SKD / CKD |
| Model numarası: | Pompa emme |
| Moq: | 5 parça |
| Fiyat: | USD100 - USD3,664 / Piece |
| Ödeme şartları: | 1 yıl |
| Tedarik Yeteneği: | 30 dB |
Zahmetsiz Talimat:Teknik aksaklıklar hakkında endişelenmeyi bırakın; AI kameramız ve avuç içi algılama teknolojimiz, dijital yazı yazmayı görünmez ve kolay hale getiriyor.
Akıllı İşbirliğine Dayalı Öğrenme:Anında yapay zeka destekli arama araçlarıyla statik dersler ile canlı web arasındaki boşluğu doldurun.
Güvenli Ekran Süresi:Donanımla değiştirilmiş birinci sınıf düşük mavi ışık panellerimizle gelişmekte olan gözleri koruyun.
Duyulan Her Kelime:Öğretmenin her kelimesini izleyen 8 mikrofonlu sistemle sesteki ölü bölgeleri ortadan kaldırın.
İç Huzur:Sıkı uluslararası testler ve CE/FCC işaretleriyle desteklenen dayanıklı, uzun ömürlü bir çözüme yatırım yapın.
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Beyaz tahta türleri | Yapay Zeka Eğitim Kurulu |
| Boyutlar | 55/65/75/86/98/110 inç |
| İşletim sistemi | Android 14.0 / Windows 11.0 |
| İşlemci |
Sekiz çekirdekli A55_1.2MHz |
| Bekleme Durumunda Güç Tüketimi | ≤0,5W |
| Veri deposu | 4 / 8GB |
| ROM | 32 / 128GB |
| Piksel | 48MP |
| Kontrast Oranı | 16:9 |
| Parlaklık | 350cd/m² |
| Çözünürlük | 3840(Y)×2160(D) |
| Marka | ETTO / OEM / ODM / SKD / CKD |
| Wifi | Wi-Fi 6.0 |
| Temas Noktaları | 40 Noktalı Dokunuş |
| Ekran Kontrastı | 1200 :1 (tip.)-sert ekran 4000 :1(tip.) -Yumuşak ekran panele bağlıdır |
| Yanıt Süresi | ≤8ms |
| Ömür | ≥50.000 saat |
| Garanti hizmeti | 1 yıl |
| Kamera | Akustik Kaynak Yerelleştirmesi |
| 55 İnç | |
| Ürün Boyutu | 1273,4×92,4×773 mm |
| Paket Ölçüleri | 1395×190×901 mm |
| 65 inç | |
| Ürün Boyutu | 1483,8 × 902 × 102 mm |
| Paket Ölçüleri | 1590 × 1010 × 200 mm |
| 75 İnç | |
| Ürün Boyutu | 1706×1027×102,2 mm |
| Paket Ölçüleri | 1810×1120×200mm |
| 86 İnç | |
| Ürün Boyutu | 1953,17×1166,01×102,197 mm |
| Paket Ölçüleri | 2080×1265×200mm |
| 98 inç | |
| Ürün Boyutu | 2216×1318×97,6 mm |
| Paket Ölçüleri | 2356×1442×220mm |
| 110 İnç | |
| Ürün Boyutu | 2499,6×1474,2×95,5 mm |
| Paket Ölçüleri | 2685x1629x300mm |
Soruşturmanızı ve distribütör, toptancı ve perakendeci ortaklık fırsatlarını keşfetmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.
E-posta:leon@ettotech.cn
WhatsApp:+852 9703 7473
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar